Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Будні: 09:00–20:00

Сб, Нд: 10:00–18:00

0
Мій кошик

Папір офісний, вироби з паперу

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Папір та вироби з паперу

Папір є одним з найважливіших матеріалів, що використовуються. Її використовують для книг, зошитів і т.д., а також з неї можна виготовити багато різноманітних виробів. Папір у нашому житті справді незамінний. А чи знали ви, що одними з перших виробів із паперу прийнято вважати орігамі? Це японське мистецтво складання паперу у різні фігури.

Чи цікаво було вам, яким чином створюється папір? Папір можна отримати, переробивши деревину, бавовну, бамбук або інший матеріал, який використовується для виготовлення паперу. Потім потрібно розбавити дану масу водою і додати речовину, що розбавляє, після чого вилити вміст на плоску мелкоячеистую сітку. Після висихання ця суміш стає папером.

То який же буває папір? Давайте розберемося. Папір класифікують за кількома параметрами:Формати та разміри папіру

 • Формат. На перший погляд здасться, що є лише добре знайомий нам формат А4, але чи ви знали, що є папір навіть А0? Папір буває наступних розмірів:

А0 – має площу 1 квадратний метр, а сторони – 841×1189 мм.

А1 – площа листа становить 0,5 кв. м., а сторони – 594×841 мм.

А2 – площа становить 25 дециметрів, а сторони – 420×594 мм.

А3 – площа листа становить 12,5 дециметрів, а сторони – 297×420 мм.

А4 – найпопулярніший формат зі сторонами 210×297 мм.

А5 - має сторони 210х148 мм.

А6 – ще вдвічі менше – 148х105 мм.

 • Щільність. Вимірюється вагою листа (у грамах) площею 1 кв. м. (г/м²). З найтоншого паперу (10-55 г/м²) роблять газети, а з найтовстішого (до 925 г/м²) – дуже щільні візитки. Тому густину паперу варто вибирати, спираючись на призначення паперу. Наприклад, стандартний лист А4 для друку має щільність в середньому від 70 до 90 г/м².
 • Білизна. Визначається здатністю поверхні відбивати світло. Коефіцієнт відбиття стає кількісним виразом білизни (відсоткове співвідношення інтенсивності відбитого та падаючого світла). Характеристика з білизни може становити 60-98%.
 • Матова чи глянсова поверхня. Здатність відображення та поглинання світла – основні відмінності цього параметра. Глянцева поверхня більш практична, на невидно слідів, відсутні відблиски, висока деталізація графіки і в той час як у глянцю більший колірний охоплення і висока контрастність.
 • Призначення. Щоб зрозуміти, який саме папір необхідний, необхідно визначити його спрямованість. Розрізняють такі призначення для паперу:
  • Для друку;
  • Картон різних типів;
  • Пакувальна;
  • Технічна;
  • Санітарно-гігієнічна.

Більше 70% паперу виготовляється для поліграфічних виробів.

Як згадувалося вище, з паперу виготовляють безліч виробів. Серед них особливо можна виділити: конверти, зошити, блокноти, папір для нотаток, різного роду накладні, касові стрічки, самоклеючі етикетки, і т.д.

Папір – дуже універсальний продукт, який завжди стане в нагоді. Багато видів паперу та вироби з нього можна придбати на офіційному сайті магазину Канцмарт.

Вгору
,