Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Будні: 09:00–19:00

Сб, Нд: 10:00–18:00

0
Мій кошик
Додайте товари до кошика

Відгуки про магазин

4.8
222 відгуки
Сортування:
замовлення отримала, товаром задоволена! дякую за співпрацю)
Відповісти
Товар прийшов вчасно. Що не підійшло, було замінено без проблем. Дякую.
Відповісти
Купую вже вдруге, якість-ціна відповідають
Відповісти
Перший раз замовляю. Товари якісні.Все,що замовила - прийшло.Дослухалися до побажань щодо замовлення (кольорів). Менеджери швидко зв'язалися, замовлення швидко відправили.
Буду замовляти ще,всім рекомендую!
Відповісти
Замовила гуаш ,мастихін та пензли.
Все гарно упаковано дуже дякую.
Відповісти
Дуже чемний та совісний продавець.Рекомендую!!!
Відповісти
4
Відповісти
Замовляла фарби.прийшли швидко, якість гарна. Дякую за якісний сервіс.
Відповісти
Все супер! Буду замовляти ще)
Відповісти
дякую
Відповісти
Замовляю у цьому магазині вже другий рік поспіль. Все подобається!Ціни адекватні,товару вистачає на різні смаки та гаманці!
Прислухаються до коментарів до замовлення ( замовила багато зошитів для доньки, підібрали обкладинки красивенні!!!)
Доставка швидка
Рекомендую та буду далі користуватися
Відповісти
Не шкодую що придбала. Далі буде видно. Але за таку ціну це варто спробувати. Рекомендую.
Відповісти
Хороший магазин,рекомендую
Відповісти
Дякую за швидкість оформлення та постачання замовлень, найвищій рівень професійності, неперевершену якість товарів, дбайливе ставлення до покупців, 10 із 10! Пишаюся Вами, дорогі одесити! Із задоволенням буду рекомендувати ваш магазин друзям та знайомим! Тримайтеся, бережіть себе, мирного неба нам усім!
Відповісти
Дуже дякую! Все чудово запаковано
Відповісти
Замовляла кольорові грифелі для олівця і фарби. Все прийшло добре упаковане, окрім грифелів. Упаковка з грифелями не була загорнута у папір. Грифелі були зламані, сама упаковка подряпана. Додзвонитися до магазину неможливо ні підчас замовлення, ні після отримання. Ціни нижче ніж в магазинах, але при такій клієнтській підтримці ця знижка нічого не варта
Відповісти
Замовляла акрилові маркери 48 штук.
Все супер прийшло,запаковано ідеально.
Дякую буде ще замовляти
Відповісти
Дякуємо за вашу працю! Замовлення прибуло вчасно. Пластилін скульптурний білий ми замовляємо вже вдруге. Для моделювання підходить. Легко працювати , форму примає.
Відповісти
Показати ще 20 відгуків