Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Будні: 09:00–20:00

Сб, Нд: 10:00–18:00

0
Мій кошик

Папір, стікери для нотаток

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Папір для нотаток

Останнім часом все частіше набуває популярності папір для нотаток. Цей неймовірно зручний винахід швидко завоювали симпатії покупців по всьому світу. Зараз важко уявити собі офіс, у якому не було б цих яскравих папірців. Чому ж вони такі популярні? Давайте розберемося.

Папір для нотаток, стікери та закладки

Зручність

Що взагалі являє собою папір для нотаток? Це набір листів невеликого, зазвичай 38x50 мм, розміру, які зручно відриваються і є нотатками. На таких папірцях можна написати список справ, які потрібно зробити, список продуктів для магазину або якісь нагадування. Розрізняють два види:

  1. З липким шаром. Особливо популярний тип. Відриваючи папір, її верхня частина містить липкий шар, який дозволить приліпити замітку куди завгодно: біля комп'ютера, на холодильник, тумбочку, полицю – вибір величезний.
  2. Без липкого шару. На відміну від паперу з липким шаром, ця відривається дуже просто і не може бути приклеєна будь-де. Такі папери використовують як прості нотатки, які потрібно швидко покласти до кишені.

Так, можна побачити, що папір для нотаток надзвичайно зручний у використанні та значно спрощує роботу.

Яскраві кольори

Ви можете купити як набір простої білої маги для нотаток, так і яскравих кольорів. Останні особливо хороші для нагадувань: яскраві кольори привертають увагу і дозволяють швидше запам'ятати ту чи іншу інформацію. При цьому можна вибрати як соковиті неонові відтінки, так і ненав'язливі пастельні відтінки.

Форма

Звичайно, стандартна квадратна форма переважає серед асортименту, через свою компактність. Однак сьогодні виробники також пропонують на вибір нові і нові цікаві форми. Наприклад, можна придбати оригінальну об'ємну фігуру у вигляді яблука, де кожна часточка – листок паперу. Така річ не тільки допоможе під час роботи, а й гарантовано стане чудовим аксесуаром на робочому столі. Крім цього, можна оглянути такі фігури, як коло, серце, різноманітні тварини і т.д.

Стікери-закладки

На окреме слово заслуговують стікери-закладки. Цей канцелярський продукт вважається невід'ємним помічником будь-якого школяра або студента. Будь-яка людина, яка працює з учнями та паперами, знайде ці стікери корисними. Що вони являють собою? Це набір з листків формату 45x12 мм у п'яти кольорах, що мають клейку основу та форму подовженого прямокутника. Така річ підходить як закладка для книг, зошитів та ін. За визнанням більшості студентів, стікери-закладки – неймовірно зручна річ, яка спрощує навчальний процес.

Стікери

Бренд

На сьогоднішній день багато виробників канцелярських товарів створюють також папір для нотаток та стікери-закладки. Особливою популярністю користуються Economix, Axent, BUROMAX, Optima.
Сумнівів не залишається в тому, що папір для нотаток – незамінний помічник у навчанні та роботі. З такою річчю можна написати багато нотаток, які дозволять не заплутатися у навчальному матеріалі та ефективно виконати роботу. Радимо придивитися до паперу для нотаток, купити які можна на офіційному магазині Канцмарт.

Вгору
,