Шановні покупці!

Для того, щоб Вам хотілося знову повернутися в інтернет-магазин Канцмарт, на нашому сайті діє програма накопичувальних знижок. Після досягнення суми всіх доставлених покупок понад 500 грн, на наступну покупку починає діяти знижка 5% і збільшується в міру нових покупок. Максимальний номінал знижки 12%.

 

Накопичувальна знижка
Сума накопичень Відсоток знижки
від 500 гривень 3%
від 2 000 гривень 5%
від 5 000 гривень 7%
від 10 000 гривень 10%
від 20 000 гривен 12%

Якщо ви новий покупець, для участі в програмі накопичувальних знижок Вам необхідно зареєструватися на нашому сайті. Для того, щоб побачити ціну товару, що відповідає вашому рівню знижки, вам необхідно бути авторизованим на сайті (увійти в магазин, ввівши логін і пароль, який ви вказали при реєстрації). У кабінеті Ви можете відстежувати етапи формування та доставки замовлення.

Активація накопичувальної знижки відбувається після доставки першого замовлення. Загальна сума замовлень і накопичувальна знижка перераховуються після зміни статусу замовлення на «Доставлений», не раніше ніж через добу. Для того щоб знижка накопичувалася, необхідно щоразу при оформленні замовлення бути авторизованим на сайті.

Знижка не застосовується на товари, для яких вже є знижка.

ПРИЄМНИХ ПОКУПОК!