Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Будні: 09:00–20:00

Сб, Нд: 10:00–18:00

0
Мій кошик

Шкільні щоденники

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Як створити кращий шкільний щоденник?

Серпень місяць на дворі, а це значить, що почалася пора зборів в школу! Батьки з дітьми ходять по магазинах і закуповуються потрібними речами. Що школярі люблять вибирати найбільше? Звичайно, щоденник! Хороший шкільний щоденник стане відмінним помічником на весь навчальний рік. У нього можна записати розклад занять, домашнє завдання, оцінки від викладачів. Але це не найголовніше. Велика кількість обкладинок на різні смаки, безліч стилів і дизайнів - все це приносить величезне задоволення учням. Можна вибрати обкладинку з улюбленим музикантом, актором або просто якийсь крутий дизайн. Але на що звернути увагу при виборі шкільного щоденника, щоб він не «розлетівся на частини» через місяць? Дивіться в цьому матеріалі

Критерії вибору.

Бажаючи купити шкільний щоденник, ми в першу чергу звертаємо увагу на дизайн. Це велика помилка. Міцність і довгостроковість повинна цінується в першу чергу. Адже підлітки будуть м'яти щоденник в руках кожен день, а чого тільки з ним не трапляється! Почнемо з головних якостей хорошого шкільного щоденника:

  1. Обкладинка. Ділиться на кілька видів:
    • картон (тверда): розрізняють картон ламінований твердий, крейдований, щільний і м'який картон. Такі щоденники вважаються найміцнішим варіантом, так як за рахунок твердого матеріалу аркуші не будуть гнутися. Особливо актуально для молодших класів.
    • шкіра (м'яка): ділиться на натуральну і штучну шкіру. Такі матеріали в основному використовують для щоденників, планерів і блокнотів. Підійде старшокласникам.
  2. Щільність паперу. Щільність паперу вимірюється в грамах на метр квадратний. Наприклад, якщо на шкільному щоденнику написано 80 г / м.кв., То це означає, що аркуш паперу розміром 1 метр на 1 метр важить 80 грам. Чим вище щільність паперу, тим товщі сам паперовий лист. В середньому, щільність паперу для шкільних щоденників варіюється від 70 до 80 г / м.кв. Залежно від бажання можна вибрати різну щільність. Не радимо купувати щоденник, якщо у нього щільність нижче 60 г / м.кв., Так як такі листи надто тонкі і на них не стирається олівець.
  3. Формат: середнім форматом для шкільного щоденника є А5, при цьому кількість аркушів обов'язково повинно бути мінімум 40.
  4. Бренд. Величезна кількість брендів пропонує різний вибір дизайнів. Серед інших, своєю якістю і довірою серед покупців користуються:
  • КАЙТ
  • Yes
  • Мандарин
  • 1 Вересня
  • Josef Otten.

Як правильно заповнити шкільний щоденник?

З критеріями вибору розібралися. Правильний шкільний щоденник купили. А як тепер його оформити? Тут в роботу вступають особисті переваги учня, який буде ним користуватися. Але варто розповісти про основні правила заповнення, які варто взяти до уваги:

  • на початку щоденника заповнюється базова інформація про себе (ім'я, мобільний телефон свій і батьків, адреса і т.д.). У разі, якщо щоденник загубиться, так буде легше знайти його власника.
  • на кожну навчальну тиждень писати розклад уроків в хронологічному порядку, поруч ставити дату, а навпроти кожного з уроків писати домашнє завдання на той день.
  • в кінці кожного тижня давати батькам щоденник на перевірку і проставлення підпису.
  • використовувати тільки синю пасту.
  • всі записи повинні вестися акуратно, без закреслень, виправлень і плям. Не рекомендується писати на полях.

Самовираження

Природно, кожному школяреві будь-якого віку хочеться, щоб його щоденник був унікальним. Ось кілька порад, як можна поліпшити свій шкільний щоденник:
- використовувати такі матеріали, як кольоровий папір (одностороння і двостороння), шкіра і т д.
- додавати вставки з гудзиків, стразів, різнокольорових стрічок.
- за бажанням, можна вклеїти фотографії себе і своїх однокласників або вихованців.
Сподіваємося, що даний матеріал був корисний і тепер ви зможете купити той шкільний щоденник, який буде доставляти учневі радість круглий рік.

Вгору
,