Кількість
|
Вартість
|
||
|
Який є папір для принтера?
Папір потрібний скрізь: у школі, в офісі, на виробництві. Куди б ми не подивилися, завжди треба щось надрукувати: документи, текст, картинку тощо. Саме для цього є спеціальний папір для принтера. А чи знали ви, коли точно з'явився перший папір у сучасному вигляді? Датою народження паперу вважається 105 р н.е., коли радник китайського імператора Цай Лунь узагальнив і вдосконалив наявні способи виготовлення папероподібних матеріалів. Раніше в Китаї як матеріали для письма в основному використовували бамбук, пеньку, шовк.
Так а які є типи паперу, щоб вибрати зручний варіант для будь-якого випадку? Ви здивуєтеся, дізнавшись, що папір буває різним.
Папір класифікують за такими позиціями:
- Формат: друкований папір за форматом є трьох видів:
- А3 (297x420 мм)
- А4 (210x297 мм)
- А5 (148x210 мм)
- Щільність: дуже важливий компонент. Вся справа в тому, що чим щільніший папір, тим він, відповідно, міцніший і довгостроковий. Але це не означає, що потрібно брати найщільніший папір для будь-якого випадку. Від густини залежить призначення паперу. Розрізняють папір за наступною щільністю:
- Офсет – найдешевший і найтонший папір. Її густина становить від 60 до 80 гм². Щільність 80 гм² – стандартна щільність офісного паперу для принтера! Також такий папір використовують газети, рекламні листівки тощо.
- Мелована – ділиться на матову та глянсову. Щільність починається від 90 мг. Чим вище густина паперу, тим більше вона використовується для друку фотографій, глянцевих журналів і т.д.
- Самоклеюча відрізнятиметься тим, що складається з чотирьох шарів – безпосередньо паперового, силіконового, клейкого та захисного у вигляді поверхневого матеріалу, який згодом знімається. З самоклейки в основному роблять етикетки.
- Картон – найдорожчий та щільний вид паперу. Її густина починається від 200 гм². Картон використовують для вставок у книги, візиток, листівок тощо.
- Бренд. Щоб купити папір для принтера, потрібно враховувати і виробника, щоб бути впевненим у якості. У магазині Канцмарт є продукція від іноземних виробників, що постачають тільки високоякісний папір. Наприклад, Zoom, ColorCopy, UMP Digi, Maestro, Data Copy. Ці виробники з різних країн, наприклад Фінляндія, можуть похвалитися чудовою якістю і користуються популярністю серед покупців. Також є надійні українські виробники Поділля та Україна.
Папір для принтера, купити який можна у нас на сайті, продається в упаковках по 100, 125, 250 та 500 аркушів.
Якщо ви тільки недавно почали користуватися принтером і не знаєте всіх тонкощів, зверніть увагу на наступні поради, щоб зберегти вигляд паперу та правильно роздрукувати матеріал:
- Перед вставкою паперу в принтер переконайтеся, що він відповідає призначеному формату та призначенню.
- Щоб папір не злипався, потрібно трохи струсити його, після чого підрівняти стопку, вдаривши нею по поверхні столу
- Відкрийте налаштування комп'ютера та переконайтеся, що правильний формат друку (звичайний, фотопапір тощо).
- Вчасно завантажуйте новий папір, щоб не було проблем.
Цей матеріал був спрямований на те, щоб зорієнтувати читача в асортименті друкованого паперу для принтера та надати поради щодо завантаження паперу. Пам'ятайте, що при виборі паперу для принтера потрібно дотримуватись певних правил, щоб папір був використаний за призначенням. Вибрати серед доступного товару можна на сайті Канцмарт.