Кількість
|
Вартість
|
||
|
Цінники
Будь-яка людина, яка вирішила зайнятися торгівлею, знайома з цінниками. Не важливо, великий магазин чи не дуже, наявність цінника на товарах значно покращує процес продажу як для продавця, так і для покупця. Цінники підходять тих товарів, вартість яких фіксується не так на полицях, а безпосередньо на упаковці. Якщо у вас багато різних товарних одиниць, а асортимент постійно поповнюється, змінюється та оновлюється, тоді цінники для товару будуть дуже потрібним придбанням.
Давайте для початку розберемося, що являє собою рулон для цінників. Це рулон паперу на клейкій основі, розміром приблизно 12x20 мм (хоча зустрічаються і більше – 20x30 мм, 35x50 мм). Цінники для магазину можуть бути як білого, так і яскравого (зеленого, рожевого, жовтого, оранжевого) кольору. В одному рулоні може бути від 240 до 1000 цінників. Тож можна такі цінники для товарів назвати цілком економними.
З характеристиками розібралися, що щодо використання? Як клеїти цінники на товар?
Тут слід сказати про те, що рулон вставляється у спеціальний етикет-пістолет. З його допомогою зручно наносити ярлики, бирки, цінники та етикетки різних форматів та розмірів. Для початку розберемося, як заправляти такий пристрій:
- Відкрийте верхню кришку. Для цього потрібно натиснути відповідну кнопку або відтягти спеціальні важелі.
- Обережно відкрийте завантажувальний відсік. Зазвичай він відкидається нагору.
- Вставте стрічку у відсік для завантаження. Слідкуйте, щоб вільний кінець на стрічковому рулоні був зверху.
- Протягніть етикет-стрічку через пістолет і витягніть назовні на 7-10 див.
- Закрийте відсік для завантаження і закріпіть стрічку так, щоб дірки потрапляли в штирі барабана.
- Закрийте кришку та протестуйте стрічку натисканням на ручку-важіль.
Із цим розібралися. А як користуватись етикет-пістолетом? Насправді це дуже просто:
- Візьміть прилад в руку на зразок справжнього пістолета.
- Додайте друк із подачею наклейки до коробочки з товаром.
- Натисніть пальцями на ручку-важіль.
- Натисніть готову наклейку.
Купити цінник для товарів магазину варто разом із етикет-пістолетом, щоб одразу мати «повний комплект». Надійні та якісні цінники брендів Economix та Tukzar обов'язково знадобляться у торгівлі.
Не багато підприємців знають, що слід також дотримуватися певних правил і норм при ліпленні цінника на товар. Недотримання цих правил карається штрафами. До того ж, краще буде, якщо для покупців цінники будуть виглядати впорядковано і акуратно. Перелік правил для зовнішнього вигляду цінників магазин наступні:
- На одному товарі може бути лише один цінник та вказана одна ціна
- Ціна має бути актуальною і співпадати з тією, що назве на виході касир. Ситуація, коли на ціннику одна ціна, а касир просить іншу, досить неприємна та залишає негативне враження.
- Єдиний стиль. Цінники оформляють в одному стилі. Це означає, що вони повинні збігатися розмір і форма, колір, матеріал.
Наведені вище правила допоможуть продавцям уникнути неприємних ситуацій та отримувати від торгівлі задоволення. Особливо це вийде, якщо у вас є цінники на товар в магазин, які можна купити на офіційному сайті магазину Канцмарт.