Добавьте товары для сравнения
Желания
Добавьте товары в желания
График работы:

Будние: 09:00–19:00

Сб, Вс: 10:00–18:00

0
Мой заказ
Добавьте товары в корзину

Отзывы о магазине

4.8
222 отзыва
Сортировка:
замовлення отримала, товаром задоволена! дякую за співпрацю)
Ответить
Товар прийшов вчасно. Що не підійшло, було замінено без проблем. Дякую.
Ответить
Купую вже вдруге, якість-ціна відповідають
Ответить
Перший раз замовляю. Товари якісні.Все,що замовила - прийшло.Дослухалися до побажань щодо замовлення (кольорів). Менеджери швидко зв'язалися, замовлення швидко відправили.
Буду замовляти ще,всім рекомендую!
Ответить
Замовила гуаш ,мастихін та пензли.
Все гарно упаковано дуже дякую.
Ответить
Дуже чемний та совісний продавець.Рекомендую!!!
Ответить
4
Ответить
Замовляла фарби.прийшли швидко, якість гарна. Дякую за якісний сервіс.
Ответить
Все супер! Буду замовляти ще)
Ответить
дякую
Ответить
Замовляю у цьому магазині вже другий рік поспіль. Все подобається!Ціни адекватні,товару вистачає на різні смаки та гаманці!
Прислухаються до коментарів до замовлення ( замовила багато зошитів для доньки, підібрали обкладинки красивенні!!!)
Доставка швидка
Рекомендую та буду далі користуватися
Ответить
Не шкодую що придбала. Далі буде видно. Але за таку ціну це варто спробувати. Рекомендую.
Ответить
Хороший магазин,рекомендую
Ответить
Дякую за швидкість оформлення та постачання замовлень, найвищій рівень професійності, неперевершену якість товарів, дбайливе ставлення до покупців, 10 із 10! Пишаюся Вами, дорогі одесити! Із задоволенням буду рекомендувати ваш магазин друзям та знайомим! Тримайтеся, бережіть себе, мирного неба нам усім!
Ответить
Дуже дякую! Все чудово запаковано
Ответить
Замовляла кольорові грифелі для олівця і фарби. Все прийшло добре упаковане, окрім грифелів. Упаковка з грифелями не була загорнута у папір. Грифелі були зламані, сама упаковка подряпана. Додзвонитися до магазину неможливо ні підчас замовлення, ні після отримання. Ціни нижче ніж в магазинах, але при такій клієнтській підтримці ця знижка нічого не варта
Ответить
Замовляла акрилові маркери 48 штук.
Все супер прийшло,запаковано ідеально.
Дякую буде ще замовляти
Ответить
Дякуємо за вашу працю! Замовлення прибуло вчасно. Пластилін скульптурний білий ми замовляємо вже вдруге. Для моделювання підходить. Легко працювати , форму примає.
Ответить
Показать ещё 20 отзывов